Kanada evleri” kavramı televizyonlardan, sinemadan ve aklımıza gelebilecek birçok farklı platformdan aklımızda yer etmiş olgulardan birisidir.

Kanada’da ev fiyatları ne kadar ?” sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Bu soruya verilebilecek net bir yanıt olmamakla beraber fiyatları etkileyen birçok faktör vardır.

kanada-evleri

 Kanada’da Ev Fiyatları Ne Kadar

Ev baktığınız eyalet ve şehir en önemli faktörler arasındadır. Kanada’da 30M’a kadar ev bulmanız mümkündür. Her zaman olduğu gibi bütçeniz en önemli rehberiniz olacaktır.

Eğer Kanada’da daha önce yaşamadıysanız ve ev satın almak istiyorsanız; Emlakçı ile anlaşmadan, evin direk sahibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Evin durumu, kullanılabilirliği ve en önemlisi komşu evlerin fiyatlarına göre planlama yapabilirsiniz. Ancak en iyi önerilerden biriside bir aracıyla evi satın almanız olacaktır. Vereceğiniz ufak bir komisyon, istenmeyen bir kaybı engelleyebilir.

Kanada Ucuz Ev Fiyatları

Öncelikle buradaki “Kanada ucuz ev fiyatları” başlığında büyük eyaletlerden bahsetmek gerek. Ortalama 250.000 CAD’a ev satın alabilirsiniz. Alacağınız evin konumu fiyatı etkileyen en önemli faktör olacaktır.

Kaynak: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-evleri-hakkinda-bilgiler.html

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir