Kanada Yüksek Lisans fiyatları ve sunduğu zengin eğitim programlarıyla öğrenciler için en iyi seçenekler arasındadır. Kanada Yüksek Lisans eğitim süresince yarım zamanlı, eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma izni sunuyor. Haftada 20 saatlik yarım zamanlı çalışma izni sunmaktadır. Özellikle alternatifi ülkelere kıyasla Kanada Yüksek Lisans fiyatları çok daha ekonomiktir. Kanada Doları kurunun avantajı bu noktada karşımıza çıkmaktadır.

Kanada Yüksek Lisans hakkında bilgi almak için Kanada Kültür Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Kanada Kültür Merkezi yüksek lisans başvurularında tam yetkilidir.

Kanada Yüksek Lisans Fiyatları

Yüksek lisans programları ikiye ayrılmaktadır. Tezli ve tezsiz olarak iki farklı kategoride incelememiz mümkündür. Her iki eğitim programının ücretini etkileyen önemli faktörler arasında yer almaktadır.

Kanada’da eğitim ve yaşam standartları yüksek midir ?

Kanada Tezli Yüksek Lisans Ücretleri

İki senelik eğitim programlarıdır. Tezsiz yüksek lisansın aksine; Diploma puanınız ve eğitim yaşamındaki başarılarınız dikkate alınmaktadır. Şartları öğrenmek için merkezimizle muhakkak iletişime geçiniz.

Eğitim programları 22.000 CAD ile 44.000 CAD arasında katılacağınız eğitim programına göre değişiklik göstermektedir. Katılacağınız okul ve eğitim programı eğitim ücretini etkilemektedir.

 

Kanada Tezsiz Yüksek Lisans Ücretleri

Bir senelik eğitim programlarıdır. Fiyatları etkileyen birçok faktör vardır. Hangi bölümde eğitim alacağınız ve katılacağınız eğitim programı ücreti etkileyen en önemli faktördür.

Ortalama olarak bir yıllık eğitim programının ücreti; 14.000 CAD – 22.000 CAD arasında değişiklik göstermektedir.  Net bilgi sahibi olmak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-yuksek-lisans-ucretleri.html

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir