Kanada’da lise eğitimi birçok öğrencinin ve ailenin hayallerini süslemektedir. Eşsiz ve zengin eğitim programlarıyla Kanada liseleri en iyi seçim olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kanada liseleri eğitim ücretlerinin Türkiye’deki özel liselere yakın ücretlerde olması bir başka tercih nedenidir.

Kanada’da lise eğitimi almak isteyen öğrencilerin sayısı her geçen gün daha fazla artıyor. Bunun en önemli sebeplerinden biriside şüphesiz sunulan yüksek kaliteli eğitim ve ekonomik eğitim fırsatlarıdır. Kanada lise programları öğrencilere sadece tüm dünyada geçerli bir değil, başarılı bir geleceğin anahtarını sunuyor.

Kanada lisesi programlarına katılan öğrencilere sınavsız üniversite giriş hakkının sunuluyor olması en büyük avantajdır. Özellikle fiyat kıyaslaması yaptığımızda Türkiye’deki özel okulların fiyatlarına oldukça yakın olması bir başka tercih sebebidir.

Kanada Lise Fiyatları Ne Kadar ?

Kanada lise fiyatlarını etkileyen birçok farklı faktör vardır. Özel lisede mi, devlet lisesinde mi, hangi şehirde eğitim alacağınız gibi birçok seçenek daha Kanada lise fiyatlarını temelinden etkilemektedir.

Kanada lise fiyatları ortalama olarak 8000 CAD fiyatından başlamakta, 10.000-15.000 CAD arasında değişiklik göstermektedir.

Kanada lisesi programlarına başvurunuzu Kanada Kültür Merkezi güvencesi ve kalitesiyle kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Neden Kanada Liseleri

Birleşmiş Milletler tarafından dünya’nın en yaşanabilir ve güvenli ülkeleri arasında gösterilen Kanada, saygın eğitim programlarını öğrencilerine sunmaktadır. Aynı zamanda sınavsız öğrenci kabul ediyor olması bir başka tercih nedenidir.

Son yıllarda artan döviz kurlarından dolayı Kanada Dolarının kur avantajından dolayı ekonomik eğitim imkanları sunmaktadır. Eğitim süresi ve sonrasında öğrencilere sınavsız üniversite giriş hakkı tanınması en büyük avantajlar arasında yer almaktadır. Kanada’da lise eğitimi alan öğrencilerin saygın üniversitelere kabul oranları çok daha yüksektir.

 

Kanada Liselerine Giriş Sınavı Var Mı ?

Kanada dünyanın en iyi eğitim sistemlerinden birisine sahiptir. Özellikle Kanada lisesi programları sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun en önemli nedenlerinden biriside: Sınavsız Kanada liseleri girişi yapılabilmesidir.

Kanada Kültür Merkezi İle Güvenle Başvurun

Kanada Kültür Merkezi 10 yılı aşkın deneyimi ve tecrübeli kadrosuyla Kanada liselerine başvurularınızı güvenle gerçekleştirmektedir. Kanada’da lise eğitimi almak için Kanada Kültür Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-lise-egitimi

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir