Dünya’nın en kaliteli eğitim sistemlerinden birisine sahip olan Kanada, öğrencilere birçok avantaj sunmaktadır. Kanada eğitim programlarına katılan öğrencilerin memnuniyet oranı ve eğitim sonrasında kariyerlerindeki yükseliş kolaylıkla gözlemlenebilir.

Bunların yanı sıra belli Kanada eğitim programlarında çalışma iznine sahip olacaksınız. Ardından tam zamanlı çalışma izni ve sonrasında Kanada göçmenlik programlarına katılmaya hak kazanacaksınız.

Kaynak: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-egitim-programlari.html

Kanada Eğitim Progrmaları

Kanada dil okulları neden tercih ediliyor ?

Kanada Dil Okulları: Dünya’nın her noktasından öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilmektedir. 4 haftadan başlayan sürelerle İngilizce veya Fransızca eğitimi alabilmektedirler. Süreler esnektir. Özellikle Amerika veya İngiltere dil okullarına nazaran çok daha ekonomik fiyatlara sahiptirler. En sık tercih edilen Kanada eğitim programları arasında yer almaktadır.

Kanada kolejleri neden tercih ediliyor?

Kanada Kolejleri: 2-3 veya daha kısa süreli, mesleki eğitim ağırlıkla eğitimler vermektedir. Eğitim aldığınız süre boyunca yarım zamanlı, eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma iznine sahip olacaksınız. Ardından göçmenlik ve vatandaşlık başvurusu yapma hakkına sahipsiniz.

En iyi Kanada üniversiteleri;

Kanada Üniversiteleri: En sık tercih edilen eğitim programları arasındadır. Herhangi bir sınava girmeden kayıt olabilirsiniz. Kanada üniversitelerinin ücretleri, Türkiye’deki özel üniversite ücretleriyle neredeyse aynıdır.

Kanada Yüksek Lisans Programları: Tezli ve tezsiz olarak ikiye ayrılmaktadır. Eğitim aldığınız süre boyunca yarım zamanlı, eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma iznine sahip olacaksınız. Ardından göçmenlik ve vatandaşlık başvurusu yapma hakkına sahipsiniz.

Kanada eğitim programlarına başvurularınızı merkezimiz üzerinden hızlı ve güvenle gerçekleştirin ! Detaylı bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir