Kanadalı okullarla birebir görüşmek ister misiniz ? Kanada Eğitim Günleri 19-20 Ekim tarihlerinde, Kanada’nın en seçkin okullarının katılımıyla başlıyor!

Kanada Eğitim Günleri süresi boyunca Kanadalı okul yetkilileriyle bire bir görüşme yapabilir, eşsiz eğitim imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Kanada’nın En Seçkin Okulları Katılacak

Kanada Eğitim Günleri bir önceki katılımda Kanada’nın en seçkin okulları katılım sağlayacaktır. Kanada günlerine katılım sağlayan okullarla bire bir görüşmenin en büyük avantajı şüphesiz aklınızdaki sorulara birince elden yanıt almaktır. Canada Edu Days’e katılım tamamen ücretsizdir. Ancak Kanada günlerine katılım sağlamak, Kanada günlerine özel indirimlerden yararlanmak için online kayıt olmanız gerekmektedir.

Kanada Kültür Merkezi tarafından organize edilen Kanada Eğitim Günleri ve Kanada Kayıt Günleri Kanada Kültür Merkezi tarafından düzenlenmektedir. Kanada Günleri ile sunulan bu eşsiz fırsattan yararlanın: Geleceğinize Kanada’da yön verin.

Çalışarak Eğitim AL – Kanada’da Göçmen OL!

Başta üniversite veya kolejlerin yer alacağı Kanada Kayıt Günlerinde: Eğitim alırken haftalık 20 saat çalışma izni, eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma izni ve göçmenlik hakkınız olduğunu biliyor muydunuz ?

Kanada Kayıt Günleri 19-20 Ekim’de Harbiye Hilton Otel’de! Zengin eğitim programları ve birçok okulun katılımıyla gerçekleşecektir.

Tarih:

19-20 Ekim 2019

Saat:

12:00 – 18:00

Adres:

Harbiye Hilton Otel (Hilton Istanbul Bosphorus)

Harbiye Mahallesi,

Cumhuriyet Cd.

No:50, 34367 Şişli/İstanbul

Kayıt Linki:

https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-egitim-gunlerini-kacirmayin.html

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir