Kanada çalışma vizesi başvurusu gerçekleştirilirken tüm adımlar dikkatli atılmalıdır. Kanada Konsolosluğu gerek görmediği sürece yüz yüze görüşme gerçekleştirmez. Bunun yerine hazırlanan vize başvuru formu ve gerekli evraklar göz önünde bulundurularak değerlendirme gerçekleştirilir.

Kanada’da tarım’dan, araştırma görevlisine kadar birçok farklı meslek grubu için çalışma vizesi başvurusu gerçekleştirme şansı vardır. Kişilerin Kanada’da çalışabilmesi için öncesinde Kanada’dan bir iş bulup, ardından gelen davetiye ile başvuru işlemi gerçekleştirilebilir.

Kanada Kültür Merkezi, Kişilere İş Bulma Konusunda Destek OlMAMAKtadır. Kanada Çalışma Vizesi Başvurunuzu Davetiye Aldıktan Sonra Kanada Kültür Merkezi İle Başvurabilirsiniz.

Kanada’da nasıl iş bulabileceğinizi bilmiyorsanız; Aşağıdaki videoyu sonuna kadar izleyerek öğrenebilirsiniz.

Gelen davetiye sonrasında Kanada çalışma vizesine başvuru yapabilirsiniz. Elbette vize sahibi olmak için aranılan belli şartlar vardır. Bu şartlar belli durumlarda mesleklere göre değişiklik gösterebilmektedir. Kanada çalışma vizesinde olumlu yanıt almanın en önemli adımı eksiksiz ve hatasız başvuru gerçekleştirmektir. Kanada Kültür Merkezi, Kanada çalışma vizesi alanında kişi ve kurumlara profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Kanada Çalışma Vizesi İçin Uygunluk Şartları Nedir ?

Kanada çalışma vizesi başvurusu alanında uzman danışmanlarla birlikte gerçekleştirilmelidir. Yorucu ve zorlayıcı bürokratik süreçler karşınıza çıkabilir. Kanada Kültür Merkezinin alanında uzman danışmanları çalışma vizesi başvurunuzu uzman danışmanlarla birlikte gerçekleştirmektedir. Sürecin doğru yönetimi ve güvenle vize başvurusu yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • İş Davetiyesine Sahip Olmak! Davetiye olmadan başvuru işlemleri gerçekleştirilemez.
  • Gerekli maddi bütçeye sahip olmak,
  • İngilizce veya Fransızca bilinirlik sınavlarının sonuçları gereklidir.
  • Gerekirse sağlık raporu almanız gerekebilir.
  • Gerekli evrak listesi eksiksiz olarak hazırlanmalıdır.

Kanada çalışma vizesi prosedürleri sanılanın aksine çok zor değildir. Ancak alanında uzman danışmanlarla birlikte yapılması vize alma şansınızı oldukça arttırmaktadır.

 

Kanada Çalışma İzni Nasıl Alınır ?

Kanada Kültür Merkezi yöneticisi İsmail İNCE, Kanada Çalışma İzninin nasıl alınacağını anlatıyor. 

Kanada Çalışma İmkanı

Refah seviyesi yüksek ve kaliteli yaşam imkanı sunan bir ülkede çalışmak, neredeyse tüm insanların hayalleri arasında yer almaktadır. Neredeyse her sektörden insan Kanada’da çalışma imkanına sahiptir.

Öncelikle iş araştırması gerçekleştirip, firmadan teklif almanız gerekmektedir. Bu iş teklifi ve Kanada Çalışma Bakanlığı onayladığı takdirde başvuru yapma şansını elde edebilirsiniz.

Kanada Çalışma Başvurusu

Eğer elinizde kabul belgeleriniz ve davetiyeniz mevcutsa en önemli sürece geldik demektir. Kanada çalışma başvurusu için gerekli olan Kanada Kültür Merkezi üzerinden gerçekleştirmektedir.

Hem bürokratik işlemlerin yoğunluğundan uzaklaşıp, hemde eksiksiz ve hatasız gerçekleştirilen başvurular ile Kanada çalışma vizenizi, Kanada Kültür Merkezi ile alabilirsiniz.

Eğitim, Vize ve Göçmenlik Hakkında Kanada Kültür Merkezinin Alanında Uzman Danışmanlarından  Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Bilgi Formunu Şimdi Doldurun: Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir