En önemli dallar arasında yer alan hukuk bölümünde kişisel gelişim en önemli aşamasıdır. Aldığınız eğitimin kalitesi mesleki yaşamınızda her an karşınıza çıkacaktır.

Toronto üniversitesi Hukuk fakültesinde eğitim almak birçok öğrencinin hayallerini süslemektedir. Akademik kültürü ve ruhu barındıran Toronto üniversitesi Hukuk fakültesinde eğitimizi Kanada Kültür Merkezinin profesyonel danışmanlık hizmetleriyle sağlayabilirsiniz.

TORONTO ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

Diğer bölümlere nazaran hukuk bölümüne olan ilginin çok daha fazla olduğunu ve kabul şartlarının diğer bölümlere nazaran daha ağır ilerlediğini hatırlatmakta fayda var.

Kanada üniversitesi hukuk fakültesi kendini kanıtlamıştır. Aynı zamanda bilinirliği ve eğitim kalitesi kabul şartlarının biraz daha zorlaştıran en önemli etkenler arasındadır.

Ancak Kanada Kültür Merkezinin gerçekleştireceğiniz profesyonel başvurularla birlikte Toronto Üniversitesi Hukuk Fakültesine başvurunuzu güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Kurulduğu andan itibaren birçok öğrencinin geleceğine yön veren Kanada Kültür Merkezi, başvurunuzu güvenle gerçekleştirmektedir. 

Kanada’da eğitim aldığınız süre boyunca haftalık 20 saatlik yarım zamanlı, eğitim sonrasında 2 veya 3 yıllık tam zamanlı çalışma hakkına sahip olduğunuzu biliyor muydunuz ?

Kanada Üniversitelerinde Çalışarak Eğitim AL – Kanada Vatandaşı OL !

Kanada’da Eğitim Aldıktan sonra Kanada Vatandaşı Olmak artık daha kolay. Kanada Göçmenlik bakanlığı her sene mezuniyet sonrası Kanada’ya uyum sağlanması çerçevesinde mezuniyet sonrası göçmen alımı programını başlatmıştır.
Kanada ‘da Kolej, Üniversite ,Master yada Doktora Eğitimini tamamlayan öğrencilerin Kanada’da eğitimleri sonrasında  öncelikle Kanada’da oturum hakkına sahip olarak kanada Vatandaşı olabilmektedir. Bu programın adının   Canadian Experience Class denilmekte  ve Kanada Devleti bu program ile Kanada’ya eğitim amaçlı gelecek öğrencilerin hem istihdam yaratacağını  hemde ülkenin ihtiyacı olan göçmenlik programına katkı sağlayacağından göçmenlik başvurularını kabul etmektedir.

Kanada’da nasıl iş bulabileceğinizi bilmiyorsanız; Aşağıdaki videoyu sonuna kadar izleyerek öğrenebilirsiniz.

 Bu  program bütün üniversite eğitimi alan öğrencileri kapsamakta olup bu programın Kanada’da eğitim almak isteyen öğrenciler içinde gelecekteki yaşamlarında  büyük avantaj yaratmaktadır.  Programın başlangıcında öğrenciler ilk etapta eğitimleri süresinde part-time çalışma hakkına sahip olmakta ve Okul bittikten sonra öğrenciler tamamladıkları eğitim programının süresine göre  1 ile 3 Yıl arası çalışma izini alarak uluslararası iş deneyimine sahip  olmaktadır. Günümüzde Türk Öğrencilerin uluslararası alanda eğitim almış ve iş deneyimine sahip olmaları gerek Kanada içinde gerekse Türkiye’de büyük avantaj yaratmaktadır. Kanada’da Sağlanan Eğitim ve İş deneyimi sonrasında Kanada Devleti ülkesine gelen nitelikli öğrencileri uyguladığı program çerçevesinde ülkeye kazandırmak için önce oturum sonrasında ise vatandaşlık haklarından yararlandırarak var olan göçmenlik programını geliştirerek Kanada’da eğitim alan kişilere yönelik göçmenlik programını devam ettirmektedir.
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir