Kanada vizesi red nedenleri en merak edilen konulardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kanada vizesi başvurusu yapılırken tüm adımlar ve prosedürler dikkatli atılmak zorundadır. Kanada konsolosluğu yüz yüze görüşme gerçekleştirmez. Bunun yerine hazırlanan vize başvuru formu ve gerekli evraklar göz önünde bulundurarak değerlendirme gerçekleştirilir.

Kanada Kültür Merkezi, Kanada vizesi başvurularında tam yetkilidir. Kanada Kültür Merkezi ile Kanada vizesi başvurunuzu güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi almak, Kanada vizesine güvenle başvurmak için Kanada Kültür Merkezi ile güvenle iletişime geçebilirsiniz. Kanada Kültür Merkezi, 10 yılı aşkın deneyimiyle profesyonel danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Kanada Vizesi Red Nedenleri

Purpose of Visit: En sık karşımıza çıkan Kanada vizesi red nedenleri arasında yer almaktadır. Özellikle acemi danışmanlar tarafından gerçekleştirilen başvurularda en sık alınan red nedenidir. Vize talebinizin sebebinin anlaşılamamasıdır.
Travel History: Daha önce yurt dışı deneyimi olmayan kişilerin karşısına en sık çıkan red nedenidir. Kişinin gidip, yasal olmayan yolla kalacağına inandığı için karşısına çıkmaktadır.
Financial Reasons: Seyahat amacınızı karşılayacak seviyede bakiyeye veya gelire sahip olmadığınız durumlarda karşımıza çıkabilecek Kanada vizesi red nedenleri arasında yer almaktadır.
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir