Kanada 3 aylık dil okulu programı öğrencilere oldukça çeşitli seçenekler sunmaktadır. Kanada dil okulu programına katılım sağlayan öğrenciler normal veya yoğun programlar arasında tercihlerini yapabilirler.

Kanada 3 Aylık Dil Okulu

Kanada’da dil eğitimi öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilen eşsiz programlar arasında yer almaktadır. Kanada 3 aylık dil okuluna katılım sağlamak isteyen öğrencilere birçok farklı seçenek sunulmaktadır.

Dilerseniz Genel İngilizce programlarına katılım sağlayarak adım atabilir, dilerseniz mesleki İngilizce veya sınav hazırlık benzeri programlara katılabilirsiniz.

Kanada 3 Aylık Dil Okulu

Dil okulları kişilere birçok seçenek sunmaktadır. Bu seçenekler arasındaki en önemli avantajlardan biriside esnek program seçenekleri sunmasıdır.

Ortalama her pazartesi başlayan Kanada dil okulları; istediğiniz hafta sayısı kadar eğitim vermektedir. Kanada dil kurslarının sunmuş olduğu 3 aylık dil kursu programlar arasında en sık tercih edilenlerdendir.

3 aylık dil okulu fiyatlarının hem ekonomik olması hemde İngilizce veya Fransızca bilginizi iletebilmeniz noktasında önemli bir rol oynadığı için sıklıkla tercih edilmektedir.

Kanada’da Ortalama 3 Aylık Dil Okulu Ücreti

Belirtilen rakamlar ortalama olmakla beraber, kalacağınız şehir ve eğitim alacağımız kurum bu ücreti etkileyen faktörlerden birisidir.

Ortalama ücretler; Bir öğrencinin okul ücreti, konaklama masrafı, ulaşım ve şahsi giderleri dahilinde ortalama olarak aylık 2000 CAD ve benzeri bir tutara tekabül etmektedir.

Kaynak: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-3-aylik-dil-kursu.html

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir